4 najważniejsze argumenty za wyborem karniszy elektrycznych.

Wielu z naszych klientów zastanawia się między klasycznym karniszem a systemem z silnikiem elektrycznym. Przedstawiamy poniżej argumenty przemawiające za wyborem tej drugiej opcji.

Komfort.
Karnisze elektryczne z wysokiej jakości tkaniną stanowią kwintesencję dekoracji wnętrza. Zasłonięcie wszystkich okien za pomocą jednego przycisku, a nawet gestu to nie tylko luksus ale przede wszystkim użyteczność. Sterowanie elektrycznie nie ogranicza jednak możliwości ręcznego przesuwu zasłon, a funkcja Touch motion, obecna w większości modeli, inicjuje ruch zasłony po jej szarpnięciu. Wychodząc na balkon lub taras nie musimy, więc szukać pilota lub uruchamiać smartfona – wystarczy przeciągnąć zasłonę o kilka centymetrów, a sama pojedzie dalej.

Bezpieczeństwo.
Złodzieje przyzwyczaili się do zdalnie sterowanego oświetlenia i rolet antywłamaniowych mających sugerować obecność domowników. Ruch zasłon to  doskonały sposób na symulację obecności i odstraszenie nieproszonych gości np. podczas wakacyjnego wyjazdu.

Oszczędność.
Karnisze elektryczne w połączeniu z systemem inteligentnego domu pomagają w optymalizacji kosztów utrzymania komfortu termicznego. Uruchomienie scenariuszy uwzględniających warunki pogodowe oraz pracę karniszy elektrycznych i automatycznych wywietrzników generuje konkretne oszczędności.

Cena.
Karnisze elektryczne w związku z rosnącą popularnością stały się dostępne niemal dla każdego. Ich cena rozpoczyna się od niespełna 1000 zł brutto.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *